Стабілізатор напруги Volter Smart 22 22000 Вт
Відео 1Фото 4 |
Volter Smart 22 22000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 22000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Smart 22 22000 Вт
Усі ціни 25 →Стабілізатор напруги Volter Smart-22 | 65 983 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Smart 22 | 66 000 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Smart-22 107918-138 | 66 000 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter Smart-22 | 66 000 грн. |
Volter Volter Smart-22 | 66 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Volter Smart 22
Ціни на Volter Smart 22 |
---|---|---|---|---|
Volter Smart 18 18000 Вт | від 63 343 грн. | 24 пропозиції | ||
Volter Smart 22 22000 Вт | від 65 399 грн. | 26 пропозицій | ||
Volter Smart 27 27000 Вт | від 89 682 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →