Стабілізатор напруги Volter Smart-42 (3x14) 42000 Вт
Фото 3 |
Volter Smart-42 (3x14) 42000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 42000 Вт
Вхідна напруга:110 – 380 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Smart-42 (3x14) 42000 Вт
Усі ціни 13 →Volter Volter Smart-42 (3*14) | 142 020 грн. |
Стабилизатор Volter Smart 42 (3x14) (мороз) 00-00010543 | 146 520 грн. |
Стабилизатор напряжения инверторный трехфазный VOLTER СНПТТ Smart-42 (4200 | 142 020 грн. |
Стабілізатор напруги інверторний трифазний VOLTER СНПТТ Smart-42 (42000Вт) | 142 020 грн. |
Volter Smart-42 | 142 020 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Volter Smart-42 (3x14)
Ціни на Volter Smart-42 (3x14) |
---|---|---|---|---|
Volter Smart-27 (3x9) 27000 Вт | від 119 160 грн. | 8 пропозицій | ||
Volter Smart-33 (3x11) 33000 Вт | від 132 120 грн. | 13 пропозицій | ||
Volter Smart-42 (3x14) 42000 Вт | від 142 020 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →