Стабілізатор напруги Volter Smart-66 (3x22) 66000 Вт
Фото 3 |
Volter Smart-66 (3x22) 66000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 66000 Вт
Вхідна напруга:130 – 330 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Smart-66 (3x22) 66000 Вт
Усі ціни 13 →Volter Volter Smart-66 (3*22) | 198 000 грн. |
Стабилизатор Volter Smart 66 (3x22) (мороз) 00-00010545 | 202 500 грн. |
Стабилизатор напряжения инверторный трехфазный VOLTER СНПТТ Smart-66 (6600 | 198 000 грн. |
Стабілізатор напруги інверторний трифазний VOLTER СНПТТ Smart-66 (66000Вт) | 198 000 грн. |
Volter Smart-66 | 198 000 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Volter Smart-66 (3x22)
Ціни на Volter Smart-66 (3x22) |
---|---|---|---|---|
Volter Smart-54 (3x18) 54000 Вт | від 190 080 грн. | 13 пропозицій | ||
Volter Smart-66 (3x22) 66000 Вт | від 198 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Volter Smart-81 (3x27) 81000 Вт | від 269 100 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →