Стабілізатор напруги Volter Smart-27 (3x9) 27000 Вт
Фото 3 |
Volter Smart-27 (3x9) 27000 Вт
Тип:інверторний
Потужність:активна 27000 Вт
Вхідна напруга:110 – 380 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):0.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Volter Smart-27 (3x9) 27000 Вт
Усі ціни 8 →Volter Volter Smart-27(3*9) | 119 160 грн. |
Стабилизатор Volter Smart 27 (3x9) (мороз) 00-00010541 | 123 660 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Smart-27 (3x9) (мороз) | 123 660 грн. |
Volter Volter Smart-27(3*9) (морозоустойчивый) | 123 660 грн. |
Стабилизатор Volter Smart 27 (3x9) 00-00010532 | 119 160 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Volter Smart-27 (3x9)
Ціни на Volter Smart-27 (3x9) |
---|---|---|---|---|
Volter Smart-27 (3x9) 27000 Вт | від 119 160 грн. | 8 пропозицій | ||
Volter Smart-33 (3x11) 33000 Вт | від 132 120 грн. | 13 пропозицій | ||
Volter Smart-42 (3x14) 42000 Вт | від 142 020 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →