Витяжка Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip білий
Фото 8 |
Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip білий
Усі ціни 22 →Weilor Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip | 9 989 грн. |
Кухонна витяжка Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip | 9 989 грн. |
Вытяжка Weilor Pbsr 72651 Glass Wh 1300 Led Strip | 9 667 грн. |
WEILOR PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip | 10 475 грн. |
Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip офіційна гарантія | 10 499 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip
Ціни на Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip |
---|---|---|---|---|
Weilor PBSR 72651 GLASS WH 1300 LED Strip білий | від 9 301 грн. | 23 пропозиції | ||
Weilor PBSR 72651 GLASS BL 1300 LED Strip чорний | від 9 301 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →