Витяжка VENTOLUX Punto 52 BG 1200 TC MS чорний
Фото 8 |
VENTOLUX Punto 52 BG 1200 TC MS чорний 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Punto 52 BG 1200 TC MS чорний
Усі ціни 6 →Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS | 9 555 грн. |
Вытяжка Ventolux punto 52 bg (1200) tc ms | 9 099 грн. |
Витяжка Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS | 9 555 грн. |
Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS PUNTO52BG(1200)TCMS | 9 555 грн. |
Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS | 9 555 грн. |
Витяжка Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS | 9 555 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →