Витяжка ELEYUS Prima 1200 LED 60 WH білий
Фото 11 |
ELEYUS Prima 1200 LED 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Prima 1200 LED 60 WH білий
Усі ціни 17 →Кухонна витяжка Eleyus PRIMA 1200 LED 60 WH | 11 159 грн. |
Вытяжка Eleyus Prima 1200 Led 60 Wh | 10 965 грн. |
Витяжка ELEYUS Prima 1200 LED 60 WH | 11 159 грн. |
Витяжка кухонна Eleyus PRIMA 1200 LED 60 WH | 11 159 грн. |
Кухонная вытяжка Eleyus PRIMA 1200 LED 60 WH | 11 159 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації ELEYUS Prima 1200 LED 60 WH
Ціни на ELEYUS Prima 1200 LED 60 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Prima 1200 LED 60 WH білий | від 10 599 грн. | 18 пропозицій | ||
ELEYUS Prima 1200 LED 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 10 305 грн. | 18 пропозицій | ||
ELEYUS Prima 1200 LED 60 BL чорний | від 10 209 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →