Витяжка Interline Sweep IX A/60/PB нержавіюча сталь
Фото 12 |
Interline Sweep IX A/60/PB нержавіюча сталь 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Sweep IX A/60/PB нержавіюча сталь
Усі ціни 24 →Interline Interline SWEEP IX A/60/PB | 3 999 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE SWEEP IX A/60/PB (14380) | 3 800 грн. |
INTERLINE SWEEP IX A/60/PB | 4 199 грн. |
Витяжка вбудована Interline Sweep IX A/60/PB | 3 950 грн. |
INTERLINE SWEEP IX A/60/PB | 3 820 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →