Витяжка VENTOLUX Punto 52 X 950 PB нержавіюча сталь
Фото 4 |
VENTOLUX Punto 52 X 950 PB нержавіюча сталь 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Punto 52 X 950 PB нержавіюча сталь
Усі ціни 23 →Ventolux Ventolux PUNTO 52 X (950) PB 5772 | 4 469 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 52 X (950) PB | 4 469 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 X (950) PB | 4 469 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 X (950) PB | 4 399 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації VENTOLUX Punto 52 X 950 PB
Ціни на VENTOLUX Punto 52 X 950 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 52 WH 950 PB білий | від 4 079 грн. | 26 пропозицій | ||
VENTOLUX Punto 52 X 950 PB нержавіюча сталь | від 4 399 грн. | 26 пропозицій | ||
VENTOLUX Punto 52 BK 950 PB чорний | від 3 579 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →