Холодильник Whirlpool ADN 230/1 білий
Whirlpool ADN 230/1 білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool ADN 230/1 білий
Усі ціни 6 →Холодильник-вітрина Whirlpool ADN 230/1 | 33 600 грн. |
Холодильна шафа-вітрина Whirlpool ADN 230/1 | 29 200 грн. |
Холодильна шафа-вітрина Whirlpool Adn 230/1 | 31 658 грн. |
Холодильна шафа-вітрина Whirlpool ADN 230/1 ADN230/1BIA | 29 907 грн. |
Холодильный шкаф-витрина Whirlpool ADN 230/1 ADN230/1BIA | 29 903 грн. |
Холодильна шафа-вітрина Whirlpool ADN 230/1 | 29 897 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →