Духова шафа Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS (859991569270)
Відео 1Фото 10 |
Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS |
|
Духова шафа середнього цінового діапазону, серед ключових особливостей якого насамперед варто виділити велику та містку робочу камеру, а також ефективну піролітичну систему очищення внутрішніх стінок. Модель представлена на ринку найпопулярнішим американським брендом Whirlpool у 2019 році. Фірмова технологія 6th SENSE дозволяє швидко перемикатися між запрограмованими налаштуваннями для приготування найпопулярніших страв.
У тому числі передбачено можливість створення власних програм користувачем. Духова шафа Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS оснащена жаровнею формату XXL із загальним корисним об'ємом на рівні 73 л та п'ятьма можливими положеннями листа. При цьому на одному з рівнів передбачені зручні телескопічні напрямні. З додаткового оснащення виробником передбачено класичний «дует» з грилю та системи конвекції.
Також звернемо увагу на те, що панель управління повністю сформована із сенсорних перемикачів, без звичних для багатьох користувачів поворотних регуляторів. Температура нагрівання регулюється користувачем не більше 250 °C. Завдяки 3-шаровому заскленню дверцят Cool Safe Door із зовнішнього боку вона завжди залишається прохолодною, що підвищує безпеку експлуатації пристрою, особливо якщо на кухні є діти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Купити Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS
Усі ціни 18 →Духовка електрична Whirlpool W6 OM4 4S1 P Bss | 21 527 грн. |
Духовка електрична Whirlpool W6 OM4 4S1 P BSS | 18 799 грн. |
WHIRLPOOL W6 OM4 4S1 P BSS | 20 327 грн. |
Духова шафа електрична Whirlpool W6 OM4 4S1 P Bss W | 23 401 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool W6 OM4 4S1 P Bss W | 23 380 грн. |