Духова шафа Whirlpool W6 OS4 4S2 H BL (859991654850)
Фото 6 |
Whirlpool W6 OS4 4S2 H BL |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W6 OS4 4S2 H BL
Усі ціни 13 →Духовка електрична Whirlpool W6 OS4 4S2 H BL | 24 499 грн. |
Духовой шкаф электрический Whirlpool W6 OS4 4S2 H Bl | 28 234 грн. |
Духова шафа електрична Whirlpool W6 OS4 4S2 H Bl | 28 261 грн. |
WHIRLPOOL W6OS44S2HBL | 22 880 грн. |
Whirlpool W6 OS4 4S2 H BL | 24 060 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →