Ківш WOLL Saphir Lite W916SL
WOLL Saphir Lite W916SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W916SL
Ковш Woll Saphir Lite 16x9см, 1.5л (W916SL) | 2 064 грн. |
Ківш Woll Saphir Lite 16x9см, 1.5л (W916SL) | 2 116 грн. |
Ковш Woll Saphir Lite без крышки 1,5 л W916SL | 2 498 грн. |
Ковш Woll Saphir Lite 16x9см, 1.5л (W916SL) W916SL | 2 498 грн. |
Ківш WOLL 16*9 см 1,5 л Saphir Lite (W916SL) | 2 498 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W916SL
Ціни на WOLL Saphir Lite W916SL |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W916SL | від 2 064 грн. | 6 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W918SL | від 2 313 грн. | 5 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W920SL | від 2 458 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →