Каструля WOLL Saphir Lite W120SLI
WOLL Saphir Lite W120SLI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W120SLI
Каструля Woll Saphir Lite Induktion 20x11.5см, 3л (W120SLI) | 2 674 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion 20x11.5см, 3л (W120SLI) | 2 186 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion без крышки 3 л W120SLI | 2 668 грн. |
Кастрюля WOLL 20*11,5 см 3 л Saphir Lite Induktion (W120SLI) индукция W120 | 2 668 грн. |
Каструля WOLL 20*11,5 см 3 л Saphir Lite Induktion (W120SLI) | 2 668 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W120SLI
Ціни на WOLL Saphir Lite W120SLI |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W120SLI | від 2 186 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W124SLI | від 2 626 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W128SLI | від 2 905 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →