Ківш WOLL Saphir Lite W918SLI
WOLL Saphir Lite W918SLI 2 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W918SLI
Ківш Woll Saphir Lite Induktion 18x9.5см, 2л (W918SLI) | 2 785 грн. |
Ковш Woll Saphir Lite Induktion 18x9.5см, 2л (W918SLI) | 2 715 грн. |
Ковш Woll Saphir Lite Induktion без крышки 2 л W918SLI | 3 343 грн. |
Ковш Woll Saphir Lite Induktion 18х9.5 см 2 л (W918SLI) индукция W918SLI | 3 343 грн. |
Ківш WOLL 18*9,5 см 2 л Saphir Lite Induktion (W918SLI) | 3 343 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W918SLI
Ціни на WOLL Saphir Lite W918SLI |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W918SLI | від 2 715 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W920SLI | від 2 873 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →