Ківш WOLL Saphir Lite W918SL
WOLL Saphir Lite W918SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W918SL
Ківш Woll Saphir Lite 18x9.5см, 2л (W918SL) | 2 780 грн. |
Ковш Woll Saphir Lite 18x9.5см, 2л (W918SL) | 2 305 грн. |
Ковш Woll Saphir Lite без крышки 2 л W918SL | 2 824 грн. |
Ківш WOLL 18*9,5 см 2 л Saphir Lite (W918SL) | 2 824 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W918SL
Ціни на WOLL Saphir Lite W918SL |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W916SL | від 2 056 грн. | 6 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W918SL | від 2 305 грн. | 5 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W920SL | від 2 448 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →