Каструля WOLL Diamond Lite Induction 824DPI
WOLL Diamond Lite Induction 824DPI 4 л5.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Diamond Lite Induction 824DPI
Усі ціни 6 →Каструля Woll Diamond Lite Induktion 24x9см, 4л (W824DPI) | 2 876 грн. |
Кастрюля Woll Diamond Lite Induktion 24x9см, 4л (W824DPI) | 2 417 грн. |
Кастрюля Woll Diamond Lite Induktion без крышки 4 л W824DPI | 2 961 грн. |
Кастрюля WOLL 24*9 см, 4л Diamond Lite Induktion W824DPI индукция | 2 961 грн. |
Каструля WOLL 24*9 см 4 л Diamond Lite Induktion (W824DPI) | 2 961 грн. |
Кастрюля WOLL 24*9 см 4 л Diamond Lite Induktion (W824DPI) | 2 961 грн. |
Модификації WOLL Diamond Lite Induction 824DPI
Ціни на WOLL Diamond Lite Induction 824DPI |
---|---|---|---|---|
WOLL Diamond Lite Induction 824DPI | від 2 417 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Diamond Lite Induction W828DPI | від 2 728 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →