Ківш WOLL Concept Plus 918CP
WOLL Concept Plus 918CP 2 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Concept Plus 918CP
Ківш Woll Concept Plus 18х9.5 см2 л (W918CP) | 2 939 грн. |
Ковш Woll Concept Plus 18х9.5 см 2 л (W918CP) | 2 865 грн. |
Ківш 18*9,5 см 2 л Concept Plus WOLL (W918CP) | 3 527 грн. |
Ківш WOLL Concept Plus 18*9,5 см 2 л (W918CP) | 3 527 грн. |
Модификації WOLL Concept Plus 918CP
Ціни на WOLL Concept Plus 918CP |
---|---|---|---|---|
WOLL Concept Plus 918CP | від 2 865 грн. | 4 пропозиції | ||
WOLL Concept Plus 920CP | від 3 214 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →