Литий диск WSP Italy W3805 7x17/5x110 ET40 DIA65,1
від 7 950 до 9 243 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації WSP Italy W3805 1
Характеристики
WSP Italy W3805 7x17/5x110 ET40 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W3805 7x17/5x110 ET40 DIA65,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Jeep (W3805) Dallas R17 W7 PCD5x110 ET40 DIA65.1 (si | 8 093 грн. |
WSP Italy W3805 (R17 W7.0 PCD5x110 ET40 DIA65.1) silver | 8 723 грн. |
Диски WSP Italy Jeep (W3805) Dallas 7x17 5x110 ET40 DIA65,1 (silver) | 8 658 грн. |
WSP Italy Jeep (W3805) Dallas 7x17 5x110 ET40 DIA65.1 S | 7 950 грн. |
WSP ITALY Легковий диск WSP ITALY DALLAS W3805 SILVER R17 W7 PCD5x110 ET40 | 8 658 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі