Литий диск WSP Italy W560 9x20/5x112 ET29 DIA66,6
від 10 290 до 15 514 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації WSP Italy W560 15
Характеристики
WSP Italy W560 9x20/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W560 9x20/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W560) Pompei R20 W9 PCD5x112 ET29 DIA66.6 (mat | 10 451 грн. |
WSP Italy W560 (R20 W9.0 PCD5x112 ET29 DIA66.6) MGM | 11 280 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W560) Pompei 9x20 5x112 ET29 DIA66,6 (silver) | 12 768 грн. |
WSP Italy Audi (W560) Pompei 9x20 5x112 ET29 DIA66.6 S | 11 670 грн. |
WSP ITALY Легковий диск WSP ITALY POMPEI W560 SILVER R20 W9 PCD5x112 ET29 | 12 768 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі