Литий диск WSP Italy W774 8,5x20/5x112 ET53 DIA66,6
Фото 9 | від 16 286 до 19 867 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації WSP Italy W774 11
Характеристики
WSP Italy W774 8,5x20/5x112 ET53 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W774 8,5x20/5x112 ET53 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Mercedes (W774) Ischia R20 W8.5 PCD5x112 ET53 DIA66. | 17 207 грн. |
Диски WSP Italy Mercedes (W774) Ischia 8,5x20 5x112 ET53 DIA66,6 (silver p | 18 690 грн. |
WSP Italy Mercedes (W774) Ischia 8.5x20 5x112 ET53 DIA66.6 SP | 17 110 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY ISCHIA W774 SILVER POLISHED R20 W8.5 PCD5x112 ET53 DIA | 18 713 грн. |
WSP Italy Mercedes (W774) Ischia SP R20 W8.5 PCD5x112 ET53 DIA66.6 | 18 230 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі