Блок живлення Chieftec Smart ATX PSF-400B
Chieftec Smart ATX PSF-400B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Smart ATX PSF-400B
Усі ціни 39 →Блок живлення Chieftec 400W (PSF-400B) | 2 391 грн. |
Блок питания Chieftec 400W (PSF-400B) | 2 391 грн. |
Блок живлення Chieftec SMART ATX PSF-400B | 2 391 грн. |
Блок питания 400w chieftec (psf-400b) | 2 550 грн. |
Блок живлення 400W Chieftec (PSF-400B) PSF-400B | 2 439 грн. |
ще 20 пропозицій
Рекомендуємо