Гайковерт Yato YT-0980
Фото 3 |
Yato YT-0980 без кейсакейс, головки |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0980
Yato Трещотка пневматическая Yato до 1/2" 68 Nm (YT-0980) | 4 141 грн. |
Тріскачка пневматична Yato 68 Нм YT-0980 | 5 050 грн. |
Пневмотріщатка 1/2" (68 Нм) YATO YT-0980 | 5 305 грн. |
Модификації Yato YT-0980
Ціни на Yato YT-0980 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-0980 | від 4 141 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-0982 | від 8 126 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →