Гайковерт Yato YT-82902
Фото 3 |
Yato YT-82902 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82902
Тріщатка ударна акумуляторна Li-Ion YATO 12В (YT-82902) | 3 287 грн. |
Гайковерт акумуляторний Yato YT-82902 | 3 225 грн. |
Акумуляторна тріскачка 3/8" (12 В/2 Ач) YATO YT-82902 | 4 105 грн. |
Тріскачка ударна акумуляторна YATO YT-82902 | 5 297 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →