Струбцина Yato YT-6405 450 мм
Yato YT-6405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6405 450 мм
Усі ціни 6 →Струбцина F-образная Yato 450мм (YT-6405) | 625 грн. |
Струбцина столярна YATO 450 x 80 мм (YT-6405) | 608 грн. |
Струбцина YATO 450х80мм (YT-6405) | 532 грн. |
Струбцина ковані пласт. ручка 450х80мм, YT-6405 YATO | 810 грн. |
Струбцина столярна YATO 450 x 80 мм (YT-6405) | 759 грн. |
Струбцина кована YATO F-подібна 80 x 450 мм YT-6405 | 759 грн. |
Модификації Yato YT-6405
Ціни на Yato YT-6405 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6401 160 мм | від 418 грн. | 12 пропозицій | ||
Yato YT-6402 200 мм | від 435 грн. | 10 пропозицій | ||
Yato YT-6403 250 мм | від 448 грн. | 9 пропозицій | ||
Yato YT-6404 300 мм | від 465 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-6405 450 мм | від 532 грн. | 10 пропозицій | ||
Yato YT-6406 600 мм | від 588 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →