Літня шина Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V
Усі ціни 7 →Шина Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V | 5 062 грн. |
Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V | 5 261 грн. |
Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V | 5 310 грн. |
Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V | 5 214 грн. |
Yokohama Bluearth RV-02 (225/55R18 98V) | 5 359 грн. |
Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V | 5 224 грн. |
Yokohama BluEarth RV02 225/55 R18 98V 84766 | 5 403 грн. |
Александр
18 листопада 2021, 13:04
Страна производитель? #
интересует страна производитель и возможность заказа комплекта шин изготовленных одной конкретной страной
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V
Ціни на Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth RV-02 225/55 R18 98V | від 5 062 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →