Літня шина Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V
Усі ціни 23 →Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V | 5 523 грн. |
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V | 5 627 грн. |
Yokohama Bluearth-XT AE61 (225/55R18 98V) | 5 498 грн. |
Летние шины Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V 1002046532 | 5 573 грн. |
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V | 5 627 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V
Ціни на Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-XT AE61 225/55 R18 98V | від 5 406 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →