Літня шина Yokohama dB Decibel E70 205/55 R16 91V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama dB Decibel E70 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama dB Decibel E70 205/55 R16 91V
Усі ціни 7 →Yokohama E70B Decibel 205/55 R16 91V | 4 646 грн. |
Шини Yokohama E70J Decibel 205/55 R16 91V | 4 042 грн. |
Yokohama DB Decibel E70 205/55 R16 91V | 3 457 грн. |
Yokohama E70 Decibel 205/55 R16 91V F4812 | 3 111 грн. |
Yokohama E70 Decibel 205/55 R16 91V | 3 296 грн. |
Шини Yokohama E70JC 205/55 R16 91V | 4 658 грн. |
YOKOHAMA E70JC 205/55 R16 91V DOT2022 | 3 163 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →