Зимова шина Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Усі ціни 19 →Yokohama W.Drive WY01 235/65 R16C 115/113R | 6 177 грн. |
Yokohama W.Drive WY01 235/65 R16C 115/113R | 6 270 грн. |
YOKOHAMA W.Drive WY01 235/65R16C 115/113R | 6 206 грн. |
Yokohama W.Drive WY01 235/65 R16C 115/113R | 6 148 грн. |
Yokohama W.Drive WY01 235/65 R16C 115/113R 49146 | 6 273 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R
Ціни на Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 115R | від 5 843 грн. | 19 пропозицій | ||
Yokohama W.drive WY01 235/65 R16C 121R | від 6 055 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →