Литий диск Zorat 244 6,5x15/4x100 ET34 DIA67,1
Фото 6 | від 3 537 до 4 713 грн. Порівняти ціни 40 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації Zorat 244 9
Характеристики
Zorat 244 6,5x15/4x100 ET34 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 244 6,5x15/4x100 ET34 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 244 R15 W6.5 PCD4x100 ET34 DIA67.1 (BP) 1000487581 | 4 033 грн. |
Zorat Wheels 244 6.5x15 4x100 ET34 DIA67.1 SP | 3 574 грн. |
ZW 244 6,5x15/4x100 D67,1 ET34 SP | 4 059 грн. |
ZW 244 (R15 W6.5 PCD4x100 ET34 DIA67.1) SP | 3 537 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-244 (R15 W6.5 PCD4x100 ET34 DIA67.1) BP | 4 516 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі