Литий диск Zorat 4408 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
від 3 248 до 3 456 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 4408 6
Характеристики
Zorat 4408 6x14/4x100 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 4408 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
Zorat Wheels (ZW) 4408 R14 W6 PCD4x100 ET38 DIA67.1 MK-P | 3 248 грн. |
Zorat Wheels 4408 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 MK-P | 3 340 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels 4408 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 MK-P | 3 456 грн. |
Закрити
Схожі