Литий диск Zorat 2806 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
від 3 250 до 5 237 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 2806 3
Характеристики
Zorat 2806 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2806 6,5x15/4x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 2806 R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 (MKP) 1002178054 | 4 851 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 2806 R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1 MK-P | 4 145 грн. |
Диски ZW 2806 6,5x15 4x100 ET35 DIA67,1 (MKP) | 4 628 грн. |
ZW 2806 (R15 W6.5 PCD4x100 ET35 DIA67.1) MKP | 4 582 грн. |
Zorat Wheels 2806 6.5x15 4x100 ET35 DIA67.1 MK-P | 3 250 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі