Литий диск Zorat 3303 7x16/5x118 ET40 DIA71,1
від 4 352 до 5 348 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 3303 11
Характеристики
Zorat 3303 7x16/5x118 ET40 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 3303 7x16/5x118 ET40 DIA71,1
Сортувати
Литые диски ZW 3303 R16 W7 PCD5x118 ET40 DIA71.1 (BP) 1001149636 | 4 546 грн. |
Zorat Wheels 3303 7x16 5x118 ET40 DIA71.1 BP | 4 851 грн. |
ZW 3303 7,0x16/5x118 D71,1 ET40 BP | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-3303 (R16 W7.0 PCD5x118 ET40 DIA71.1) BP | 5 124 грн. |
ZW 3303 (R16 W7.0 PCD5x118 ET40 DIA71.1) BP | 4 675 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі