Литий диск Zorat 8104 7x16/5x118 ET40 DIA71,1
від 4 360 до 5 557 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat 8104 6
Характеристики
Zorat 8104 7x16/5x118 ET40 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 8104 7x16/5x118 ET40 DIA71,1
Сортувати
Литые диски ZW Renault (8104) R16 W7 PCD5x118 ET40 DIA71.1 (BP) 1001157215 | 4 580 грн. |
Zorat Wheels 8104 7x16 5x118 ET40 DIA71.1 BP | 4 853 грн. |
ZW 8104 7,0x16/5x118 D71,1 ET40 BP | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-8104 (R16 W7.0 PCD5x118 ET40 DIA71.1) BP | 5 422 грн. |
ZW 8104 (R16 W7.0 PCD5x118 ET40 DIA71.1) BP | 4 675 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі