Литий диск Zorat BK473 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1
від 4 340 до 5 622 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat BK473 11
Характеристики
Zorat BK473 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK473 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1
Сортувати
Литые диски ZW Opel (BK473) R16 W6.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1 (BP) 1001260063 | 4 809 грн. |
ZW BK473 6,5x16/5x118 D71,1 ET45 BP | 4 795 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK473 (R16 W6.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1) BP | 5 384 грн. |
Диски ZW BK473 6,5x16 5x118 ET45 DIA71,1 (BP) | 4 591 грн. |
ZW BK473 (R16 W6.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1) BP | 4 911 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Схожі