Литий диск Replica BK473 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1
від 4 271 до 4 911 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica BK473 7
Характеристики
Replica BK473 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK473 6,5x16/5x118 ET45 DIA71,1
Сортувати
Replica RENAULT BK473 6,5x16/5x118 D71,1 ET45 BP | 4 795 грн. |
Replica BK473 (R16 W6.5 PCD5x118 ET45 DIA71.1) BP | 4 911 грн. |
Диск Replica BK473 BP R16 W6,5 PCD5x118 ET45 DIA71,1 | 4 889 грн. |
Replica OPEL BK473 6,5x16/5x118 D71,1 ET45 BP | 4 795 грн. |
Диск Replica BK473 GP R16 W6,5 PCD5x118 ET45 DIA71,1 | 4 271 грн. |
Диск Replica BK473 S R16 W6,5 PCD5x118 ET45 DIA71,1 | 4 889 грн. |
Закрити
Схожі