SSD A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 ТБ
Видео 10Фото 3 |
A-Data ASX6000PNP-2TT-C |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог A-Data 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели A-Data.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 ТБ
SSD накопичувач Adata XPG SX6000 Lite 2TB (ASX6000PNP-2TT-C) | 7 518 грн. |
SSD накопичувач Adata XPG SX6000 Lite 2TB (ASX6000PNP-2TT-C) | 7 165 грн. |
SSD накопитель Adata XPG SX6000 Lite 2TB (ASX6000PNP-2TT-C) | 7 165 грн. |
SSD накопитель Adata XPG SX6000 Lite 2TB (ASX6000PNP-2TT-C) | 7 171 грн. |
ціна, об'єм, швидкість дуже дивні "відвали" після power-on|off Volodymyr Bortyuk: пользуюсь A-Data ASX6000PNP-1TT-C более года Комментарии 1
після "(Huananzhi X99-TF)" можна не читати |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C
Цены на A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C 256 ГБ | от 1 438 грн. | 4 предложения | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 ТБ | от 2 851 грн. | 29 предложений | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 ТБ | от 7 165 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Спочатку думав що проблема в китайській матплаті (Huananzhi X99-TF), але інший NVME SSD (120гб модель від TeamGroup) так себе не веде, свап слотів теж проблему ніяк не вирішує.