Процессор AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM (100-000000255)
Видео 30Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM |
|
Как выбрать процессорУчимся выбирать подходящий процессор для любых задач: от работы с таблицами до современных игр и рабочих приложений
Что такое троттлинг процессора, зачем он нужен и как с ним боротьсяРазбираемся со страшным термином троттлинг, параллельно решая проблемы с подтормаживающим смартфоном или ноутбуком
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AMD 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AMD.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM
Все цены 22 →Процесор AMD Ryzen 5 Pro 5650G (3.9GHz 16MB 65W AM4) Tray (100-000000255) | 5 049 грн. |
Amd Ryzen 5 Pro 5650G (100-000000255) Tray | 5 175 грн. |
Amd Ryzen 5 Pro 5650G (100-000000255) Tray | 5 126 грн. |
Процессор amd Ryzen 5 5650g pro (100-000000255) | 5 321 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 PRO 5650G (100-000000255) Ryzen 5 PRO 5650G (100-0000 | 5 199 грн. |
eще 17 предложений
Отзывы 10 | 0 1 4 5 |
Бомбезний процесор раджу всім купити Мощность
Лучий процесор який у мене був Ігри на максімальних настройках літають Нічого |
5600G - 6 ядер 12 потоків, потужне відеоядро, 65W. Загалом чудовий процесор для збірки пк без відеокарти. Граю в Лігу легенд very hight 1080p 170 - 240 фпс з просадками до 120фпс в серйозних зарубах. GTA5 - 60фпс на високих, грати можна. Охолоджую з допомогою AIO DeepCool LE520, без навантажень 30 градусів (розігнаний до частоти 4200) в навантаженнях температура більше 60 градусів не підіймалась (рендер відео монтажу). З відеокартою ще не пробував, збираю гроші, але відчуваю, що шина PCIe-3.0 буде серйозним обмеженням тут, тому потім планую змінити на 5800X3D або 5900X. Продуктивна графіка, низький TDP, стабільність при роботі (навіть з розгоном до 4200MHz). PCIe-3.0, що ріже продуктивність відеокарти і швидкості SSD Ігор: пользуюсь AMD 5600G BOX несколько месяцев |
Як то кажуть топ за свої гроші! Або чудова альтернатива 3600. Холодний, в іграх 44-65тдп і гріхється з боксовим кулером не вище 55-60 градусів. Не справляється з дворанговою оперативкою 32 гігабайта і більше при XMP 3600 та вище, тому зустрічаються сині екрани, і помилки в роботі. Макс Калдорей: пользуюсь AMD 5500 BOX несколько месяцев |
Показано 3 из 10 отзывов
eще 7 отзывов
Видеообзоры
Модификации AMD Ryzen 5 Cezanne
Цены на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | от 3 715 грн. | 79 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK | от 3 680 грн. | 31 предложение | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | от 3 501 грн. | 50 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | от 4 240 грн. | 46 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | от 4 999 грн. | 62 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK | от 4 819 грн. | 48 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | от 4 574 грн. | 56 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | от 5 506 грн. | 3 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | от 5 024 грн. | 23 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | от 5 484 грн. | 48 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650GE PRO OEM | от 4 940 грн. | 13 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →