Процессор AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK (100-100000252MPK)
Видео 30Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK |
|
Как выбрать процессорУчимся выбирать подходящий процессор для любых задач: от работы с таблицами до современных игр и рабочих приложений
Что такое троттлинг процессора, зачем он нужен и как с ним боротьсяРазбираемся со страшным термином троттлинг, параллельно решая проблемы с подтормаживающим смартфоном или ноутбуком
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AMD 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AMD.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK
Все цены 48 →AMD Ryzen 5 5600G 3.9(4.4)GHz 16MB sAM4 Multipack (100-100000252MPK) 100-1 | 4 949 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600G (3.9GHz 16MB 65W AM4) Multipack (100-100000252M | 5 082 грн. |
Amd Ryzen 5 5600G (100-100000252MPK) Tray | 5 072 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 5600G (100-100000252MPK) | 5 684 грн. |
Amd Ryzen 5 5600G (100-100000252MPK) Tray | 5 120 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 10 | 0 1 4 5 |
Бомбезний процесор раджу всім купити Мощность
Лучий процесор який у мене був Ігри на максімальних настройках літають Нічого |
5600G - 6 ядер 12 потоків, потужне відеоядро, 65W. Загалом чудовий процесор для збірки пк без відеокарти. Граю в Лігу легенд very hight 1080p 170 - 240 фпс з просадками до 120фпс в серйозних зарубах. GTA5 - 60фпс на високих, грати можна. Охолоджую з допомогою AIO DeepCool LE520, без навантажень 30 градусів (розігнаний до частоти 4200) в навантаженнях температура більше 60 градусів не підіймалась (рендер відео монтажу). З відеокартою ще не пробував, збираю гроші, але відчуваю, що шина PCIe-3.0 буде серйозним обмеженням тут, тому потім планую змінити на 5800X3D або 5900X. Продуктивна графіка, низький TDP, стабільність при роботі (навіть з розгоном до 4200MHz). PCIe-3.0, що ріже продуктивність відеокарти і швидкості SSD Ігор: пользуюсь AMD 5600G BOX несколько месяцев |
Як то кажуть топ за свої гроші! Або чудова альтернатива 3600. Холодний, в іграх 44-65тдп і гріхється з боксовим кулером не вище 55-60 градусів. Не справляється з дворанговою оперативкою 32 гігабайта і більше при XMP 3600 та вище, тому зустрічаються сині екрани, і помилки в роботі. Макс Калдорей: пользуюсь AMD 5500 BOX несколько месяцев |
Показано 3 из 10 отзывов
eще 7 отзывов
10 июля 2022, 22:49
Бyдет работать с мат платами на 550 чипсете? #
Бyдет ли работать с материнкой - Biostar B550MH?
1 февраля, 05:40
Можно ли использовать с процесором NVIDIA GTX 1050? #
Показано 3 из 22 вопросов
eще 15 вопросов
Видеообзоры
Модификации AMD Ryzen 5 Cezanne
Цены на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | от 3 707 грн. | 78 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK | от 3 680 грн. | 28 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | от 3 489 грн. | 49 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | от 4 729 грн. | 44 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | от 4 999 грн. | 63 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK | от 4 805 грн. | 49 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | от 4 562 грн. | 55 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | от 5 451 грн. | 3 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | от 4 991 грн. | 22 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | от 5 479 грн. | 47 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650GE PRO OEM | от 4 922 грн. | 13 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →