Процессор AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK (100-100000457MPK)
Видео 32Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK |
|
Как выбрать процессорУчимся выбирать подходящий процессор для любых задач: от работы с таблицами до современных игр и рабочих приложений
Что такое троттлинг процессора, зачем он нужен и как с ним боротьсяРазбираемся со страшным термином троттлинг, параллельно решая проблемы с подтормаживающим смартфоном или ноутбуком
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог AMD 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели AMD.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK
Все цены 34 →AMD Ryzen 5 5500 3.6(4.2)GHz 16MB sAM4 MPK (100-100000457MPK) 100-10000045 | 3 799 грн. |
Amd Ryzen 5 5500 (100-100000457MPK) Tray | 3 885 грн. |
Amd Ryzen 5 5500 (100-100000457MPK) Tray | 3 848 грн. |
Процессор amd Ryzen 5 5500 (100-100000457mpk) | 4 102 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5500 (100-100000457MPK) Ryzen 5 5500 (100-100000457MP | 4 219 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 10 | 0 1 4 5 |
Бомбезний процесор раджу всім купити Мощность
Лучий процесор який у мене був Ігри на максімальних настройках літають Нічого |
5600G - 6 ядер 12 потоків, потужне відеоядро, 65W. Загалом чудовий процесор для збірки пк без відеокарти. Граю в Лігу легенд very hight 1080p 170 - 240 фпс з просадками до 120фпс в серйозних зарубах. GTA5 - 60фпс на високих, грати можна. Охолоджую з допомогою AIO DeepCool LE520, без навантажень 30 градусів (розігнаний до частоти 4200) в навантаженнях температура більше 60 градусів не підіймалась (рендер відео монтажу). З відеокартою ще не пробував, збираю гроші, але відчуваю, що шина PCIe-3.0 буде серйозним обмеженням тут, тому потім планую змінити на 5800X3D або 5900X. Продуктивна графіка, низький TDP, стабільність при роботі (навіть з розгоном до 4200MHz). PCIe-3.0, що ріже продуктивність відеокарти і швидкості SSD Ігор: пользуюсь AMD 5600G BOX несколько месяцев |
Як то кажуть топ за свої гроші! Або чудова альтернатива 3600. Холодний, в іграх 44-65тдп і гріхється з боксовим кулером не вище 55-60 градусів. Не справляється з дворанговою оперативкою 32 гігабайта і більше при XMP 3600 та вище, тому зустрічаються сині екрани, і помилки в роботі. Макс Калдорей: пользуюсь AMD 5500 BOX несколько месяцев |
Показано 3 из 10 отзывов
eще 7 отзывов
2 января 2023, 01:00
Что значит MPK в маркировке процессора? #
Почему MPK стоит несколько больше чем BOX, OEМ
1 февраля, 05:40
Можно ли использовать с процесором NVIDIA GTX 1050? #
Показано 3 из 22 вопросов
eще 15 вопросов
Видеообзоры
Модификации AMD Ryzen 5 Cezanne
Цены на AMD Ryzen 5 Cezanne |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 BOX | от 3 725 грн. | 74 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 MPK | от 3 683 грн. | 35 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500 OEM | от 3 498 грн. | 48 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5500GT BOX | от 4 240 грн. | 46 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G BOX | от 4 999 грн. | 63 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G MPK | от 4 819 грн. | 49 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600G OEM | от 4 577 грн. | 55 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO MPK | от 5 499 грн. | 3 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650G PRO OEM | от 5 037 грн. | 22 предложения | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5600GT BOX | от 5 494 грн. | 46 предложений | ||
AMD Ryzen 5 Cezanne 5650GE PRO OEM | от 4 961 грн. | 12 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →