Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   Материнские платы   /   Asus

Материнская плата Asus PRIME B850M-F (90MB1N90-M0EAY0)

Фото - Материнская плата Asus PRIME B850M-F
Фото 6
Asus PRIME B850M-F
+ Wi-Fiбез Wi-Fi
По направлению:для дома / офиса
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:AM5
Чипсет:AMD B850
BIOS:Ami
Слоты ОЗУ:DDR5 2 сл
Форм-фактор ОЗУ:DIMM
Тактовая частота ОЗУ:8400 МГц
Звук (каналов):7.1
Разъемы:HDMI, M.2
Разъем питания:24-pin
Питание процессора:8-pin
Все характеристики
Характеристики PRIME B850M-F
Основное
По направлениюдля дома/офиса
SocketAM5
Форм-факторmicro-ATX
Размеры (ВхШ)226x222 мм
Чипсет
ЧипсетAMD B850
BIOSAmi
UEFI BIOS
Оперативная память
DDR52 слота(ов)
Форм-фактор слота для памятиDIMM
Режим работы2-х канальный
Максимальная тактовая частота8400 МГц
Максимальный объем памяти128 ГБ
Поддержка EXPO
Подключение накопителей
SATA 3 (6 Гбит/с)4 шт
M.2 разъем2 шт
Интерфейс M.22xPCIe 4x
Версия интерфейса M.21x5.0, 1x4.0
Интегрированный RAID контроллер
Слоты плат расширения
Слотов PCIe 1x1 шт
Слотов PCIe 16x1 шт
Поддержка PCIe5.0
Стальные PCIe разъемы
Коннекторы на плате
TPM-коннектор
USB-A 2.02 шт
USB-A 5Gbps1 шт
USB-C 5Gbps1 шт
ARGB LED strip3 шт
Видеовыходы
Выход HDMI
Версия HDMIv2.1
Интегрированное аудио
АудиочипRealtek
Звук (каналов)7.1
Сетевые интерфейсы
LAN (RJ-45)1 Гбит/с
Кол-во LAN-портов1 шт
Разъемы на задней панели
USB-A 2.04 шт
USB-A 5Gbps2 шт
BIOS FlashBack
Разъемы питания
Основной разъем питания24-pin
Питание процессора8-pin
Разъемов питания кулеров3 шт
CPU Fan 4-pin1 шт
Chassis/Water Pump Fan 4-pin2 шт
Дата добавления на E-Katalogдекабрь 2025
Маркировка производителя
90MB1N90-M0EAY0

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Asus 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Asus.
Как выбрать материнскую платуМатеринская плата – основа любого компьютера. Разбираемся, как выбрать подходящий вариант для работы, игр и развлечений

Купить Asus PRIME B850M-F

Все цены 30 →

Материнська плата ASUS PRIME B850M-F (sAM5, AMD B850, DDR5, mATX)

Материнська плата ASUS PRIME B850M-F (sAM5, AMD B850, DDR5, mATX) / ASUS / DDR5 / Для дому/офісу / Micro-ATX / AMD AM5 / AMD... ещеB850 / 128 GB / 226x222 / 36 міс. / Чорний / 00-00087356
Официальный партнер Asus
Artline.ua
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
5 769 грн.

Материнська плата Asus Prime B850M-F Socket AM5

Материнська плата ASUS PRIME B850M-F виконана у форматі MicroATX, що дозволяє легко інтегрувати її в середні та компактні кор... ещепуси. Вона підтримує процесори AMD на сокеті AM5 та чипсет B850, забезпечуючи високу сумісність із сучасними компонентами. Плата оснащена 2 слотами DDR5 пам’яті з максимальним обсягом до 128 ГБ, що дозволяє досягати відмінної продуктивності у важких завданнях. Мінімальна частота пам’яті складає 4800 МГц, а максимальна може сягати 8400 МГц, підтримуючи профілі розгону. Для встановлення відеокарт передбачено PCI?E 16x слот та додатковий PCI?E 1x слот для периферійних пристроїв. Плата має 4 порти SATA 6 Гб/с для підключення накопичувачів та 2 слоти M.2 PCIe 5.0 для швидких NVMe SSD. Інтерфейс USB включає 4 порти USB 2.0 та 2 порти USB 3.2 Gen 1, що забезпечує зручне підключення периферії та зовнішніх пристроїв. На відеовиході присутній HDMI, проте DisplayPort, D-Sub і DVI відсутні. Для аудіо передбачено 3 аудіо-порти з підтримкою 7.1-канального звуку, що гарантує якісний об’ємний звук у іграх та мультимедійних додатках. Плата не оснащена Bluetooth та Wi-Fi, проте має 1 Гбіт/с LAN для стабільного дротового підключення до мережі. PS/2 порти, COM, U.2 і Mini-PCIe відсутні, що робить плату сучасною і оптимізованою для сучасних систем. ASUS PRIME B850M-F забезпечує надійне живлення компонентів і стабільну роботу системи навіть під високим навантаженням. Підтримка двоканальної пам’яті дозволяє збільшити пропускну здатність системи. Плата ідеально підходить для складання робочих станцій, мультимедійних ПК та ігрових комп’ютерів початкового та середнього рівня. Наявність M.2 PCIe 5.0 забезпечує надшвидкий обмін даними для сучасних SSD, а HDMI дозволяє підключати монітори високої роздільної здатності. Високоякісні компоненти та надійна конструкція гарантують довговічність плати. ASUS PRIME B850M-F поєднує сучасні технології, зручність підключення та високу продуктивність у компактному корпусі.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
6 363 грн.

Материнська плата ASUS Prime B850M-F (90MB1N90-M0EAY0) 90MB1N90-M0EAY0

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
6 275 грн.

Материнcька плата ASUS PRIME B850M-F

Nkt.uaС нами 3 года
(Киев)
Пожаловаться
5 733 грн.

Материнська плата Asus Prime B850M-F (90MB1N90-M0EAY0) 90MB1N90-M0EAY0

Openshop.uaС нами 5 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
6 394 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Asus PRIME B850M-F

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Asus PRIME B850M-F

Цены на Asus PRIME B850M-F
Asus PRIME B850M-F WIFI от 6 151 грн.39 предложений
Asus PRIME B850M-F от 5 733 грн.32 предложения