Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Asus

Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA [X1502VA-BQ545]

Фото - Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA (X1502VA-BQ545)
Відео 21Фото 59
Порівняти ціни 10 →
Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9)
Процесор:Core i7, 13620H, 1.8 ГГц
Відеокарта:UHD Graphics 64EUs
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 512 ГБ
Вага ноутбука:1.7 кг
в списокмої списки
Модифікації Asus Vivobook 15 X1502VA 13
Характеристики
Asus Vivobook 15 X1502VA [X1502VA-BQ545]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана15.6 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея1920x1080 (16:9)
Частота зміни кадрів60 Гц
Яскравість250 нт
Колірне охоплення (NTSC)45 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Процесор
СеріяCore i7
Модель13620H
Кодова назва процесораRaptor Lake (13th Gen)
Кількість ядер10 (6P+4E)
Кількість потоків16
Тактова частота1.8 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore4.9 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)45 Вт
Тест 3DMark0613632 points
Тест Passmark CPU Mark25954 points
Тест SuperPI 1M6.74 с
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП48 ГБ
Тип пам’ятіDDR4
Частота пам'яті ОЗП3200 МГц
Кількість слотів ОЗПвбудована + 1 слот
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Серія відеокартиIntel HD Graphics
Модель відеокартиUHD Graphics 64EUs
Тест 3DMark0625362 points
Тест 3DMark Vantage P18749 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача512 ГБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 3.0
Інтерфейс роз'єму M.2PCI-E 4.0 4x
Розмір накопичувача M.222x80 мм
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v1.4
Кардридер
USB-A 2.01 шт.
USB-A 5Gbps2 шт.
USB-C 5Gbps1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються1
Wi-FiWi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetoothv5.0
Мультимедіа
Web-камера1280x720 (HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї42 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення65 Вт
Інше
Передвстановлена ОСDOS
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпусаматовий пластик
Габарити (ШхГхТ)360x233x20 мм
Вага1.7 кг
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Де купити Asus Vivobook 15 X1502VA [X1502VA-BQ545]

Asus Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA (X1502VA-BQ545)

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
35 199 грн.

Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA (X1502VA-BQ545) Vivobook 15 X1502VA (X1502VA-BQ545)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років (Харків)
Поскаржитись
36 374 грн.

Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502VA (X1502VA-BQ545)

Soho.com.uaЗ нами 1 рік (Київ)
Поскаржитись
35 119 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1502VA (X1502VA-BQ545)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років (Львів)
Поскаржитись
34 571 грн.

Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1502VA-BQ545MXM,i7-13620H,32GB,512GB,UHD,Без ОС

Маркетплейс: MAUDAU  Protokol З нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
80 978 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Asus Vivobook 15 X1502VA [X1502VA-BQ545]

Відеоогляди