Газовий котел ATON Compact 10EB 10 кВт
![]() |
ATON Compact 10EB 10 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:парапетний, двоконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 75 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
Компактний парапетний газовий котел, розрахований на установку в відносно невеликих приміщеннях площею до 75 м2. Насамперед звернемо увагу на отвору на лицьовій панелі корпусу пристрою, які забезпечують конвективний нагрівання повітря в приміщенні, що відрізняє його класичних газових котлів і дозволяє використовувати в системах опалення з природною циркуляцією. Корисна потужність ATON Compact 10EB становить 10 кВт, ККД знаходиться на рівні 90%. Модель двоконтурна, тобто крім опалення забезпечує також і гаряче водопостачання. У загальній складності в модельному ряді ATON Compact представлені рішення потужністю від 7 до 16 кВт.
Всі характеристики
Характеристики Compact 10EB
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATON 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
більше уваги звертайте на різьбові деталі. простий у зверненні, легко встановити. за 6 років скарг не було. при монтажі є недоліки-часто буває забруднене різьблення шлаком від електрозварювання на виходах що заважає накрученню муфт. |
Додати відгук
Модификації ATON Compact 10EB
| Ціни на ATON Compact 10EB |
|---|---|---|---|---|
| ATON Compact 7EB 7 кВт | від 13 146 грн. | 1 пропозиція | ||
| ATON Compact 10EB 10 кВт | від 17 672 грн. | 2 пропозиції | ||
| ATON Compact 12.5EB 12.5 кВт | від 18 635 грн. | 3 пропозиції | ||
| ATON Compact 16EB 16 кВт | від 20 036 грн. | 6 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →