Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Електропростирадла й електрогрілки   /   Beurer

Електрогрілка для ніг Beurer FW 20

Фото - Електрогрілка / електропростирадло Beurer FW 20
Відео 1Фото 8
Beurer FW 20
Колір
Тип
електрогрілка для ніг
Рівнів потужності
3
Швидкий нагрів
Автовимкнення
Час роботи
1.5 год
Споживана потужність
100 Вт
Офіційний сайт
beurer.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2016
Можна прати тільки ворсисту підкладку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.

Купити Beurer FW 20

Усі ціни 33 →

Beurer Електрогрілка Beurer FW 20 Gray

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 399 грн.

Электрогрелка для ног Beurer FW 20

• Особенно мягкая поверхность • Подходит для большого размера ноги • 3 температурных режима / быстрый нагрев • BSS* Систе... щема защиты от перегрева • Точное электронное регулирование температуры • Индикатор функций с подсветкой • Автоматическое отключение через 90 минут • Верхняя сторона - мягкое микроволокно • Размер: 32 x 26 x 26 см • Мягкая подкладка • разрешается ручная стирка  Технические характеристики - Производитель Beurer (Германия) - Количество режимов 3 - Гарантия 2 года - Материал покрытия Флис - Терморегулятор Есть - Мощность, Вт 100
Medrai.comЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 200 грн.

Електрогрілка Beurer FW 20 Grey FW20GREY

Грілка для ніг з високим ступенем обігріву. М'яка і універсальна, підходить для ступні будь-якого розміру. Велика потужн... щеість і три температурних рівні. Основні характеристики: Універсальний розмір. Виключно м'яка пухнаста поверхня. Дихаючий матеріал. Швидкий нагрів. Три рівні температури. Система безпеки Beurer (BSS). Автоматичне вимкнення приблизно через 90 хвилин. Точне електронне регулювання температури. Відображення температури з підсвічуванням. Верх: флісове волокно; муфта для ніг: м'яка плюшева тканина. OEKO-TEX 100.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 489 грн.

Електрогрілка для ніг Beurer FW20Grey

Виробник: Beurer / Колір: серый
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 350 грн.

Електрогрілка для ніг Beurer FW20Grey

Виробник: Beurer / Колір: серый
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
3 317 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Beurer FW 20

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Дуже затишна річ
23 вересня 2021
Дуже хороша річ, з м'яким ворсом і швидким нагріванням - ідеально на сезон застуд для прогрівання ніг. Грілка зручної форми, підходить на будь-який розмір ніг, гріє добре, можна вибрати відповідний режим - їх лише три. і сама відключається, що також важливо, це потрібна опція. За якістю все відмінно, вона надійно прошита, не розходиться по швах, довгий провід, перемикач зручний.
міцна, швидко нагрівається, є автовідключення
немає
Antonкористуюся Beurer FW 20 кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди