Наручний годинник Casio W-220H-1A2
![]() |
Casio W-220H-1A2 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio W-220H-1A2
Усі ціни 9 →Годинник Casio TIMELESS COLLECTION W-220H-1A2VEF | 3 700 грн. | ![]() |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION W-220H-1A2VEF | 3 700 грн. | ![]() |
| 3 700 грн. |
| 3 600 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio W-220H-1A2:
- Щогодинний сигнал
- Післясвітіння
- LED підсвічування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →