SSD Crucial BX500 CT500BX500SSD1 500 ГБ
Видео 28Фото 8 |
Crucial CT500BX500SSD1 2022 годBX Series |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crucial 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crucial.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crucial BX500 CT500BX500SSD1 500 ГБ
Все цены 35 →Накопитель SSD 2.5" 500GB Micron (CT500BX500SSD1) | 1 553 грн. |
Crucial BX500 500 Gb (CT500BX500SSD1) | 1 574 грн. |
SSD-накопичувач Crucial BX500 500GB 2.5" SATA (CT500BX500SSD1) | 1 589 грн. |
SSD накопитель Crucial bx500 500gb 2.5" (ct500bx500ssd1) | 1 525 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 12 | 3 0 2 7 |
SSD фірми Micron на 500 Гб я користуюся на роботі вже близько двох років. Раніше про цього виробника нічого не чув. Але почитавши – зрозумів, що фірма надійна і на ринку давно. З цих часів своїм клієнтам рекомендую купувати SSD фірми Micron. Напередодні мій хороший знайомий вирішив перебити Вінду і я йому порекомендував купити саме цей SSD Crucial BX500. Місяць комп'ютер працював відмінно. Після того знайомий скаржиться на те, що комп дуже гальмує. Ну я і подумав, що набрався комп вірусів і я швидко впораюся цією проблемою. Але дійшло до переустановки Вінди, а комп'ютер все також гальмує і після переустановки Windows. Але що найцікавіше - ця SSD проходить усі тести на ура і MHDD та Victoria та тест рідної утиліти від Micron (не пам'ятаю як називається). Я ось і подумав, що гарантія цього пристрою аж 36 місяців, а чи не віддати мені його в сервіс і віддав. Це SSD поїхало до Києва до офіційного представника. Після чого повернулося до мене з відповіддю ПРИСТРІЙ ПРАЦЮЄ БЕЗ НАРІКАНЬ. З комп'ютерами я працюю вже понад 20 років. Знайомому я тимчасово підкинув іншу SSD, з якою не має проблем. А що робити з Crucial BX500 поки розуму не прикладу. Сподіваюся, що це одиничний випадок, але надалі я не купуватиму цю SSD. Нічого не сподобалось. Комп'ютер в даному девайсом дуже гальмує і справа не в комп'ютері. Після місяця роботи в диспетчері завдань цей SSD завантажений на 100% за будь-яких розкладів і зробити з цим я нічого не можу Taras Mahov: пользуюсь Crucial CT1000BX500SSD1 несколько месяцев |
пользуюсь этим ссд третий год. никаких проблем не обнаружил, скорость не замерял ибо все устраивает работает безотказно третий год пластиковый корпус,качество сборки/подгонки корпуса. в руках хрустит как дешевая китайская игрушка V: пользуюсь Crucial CT480BX500SSD1 более года |
У меня такой работает второй год на core 2 duo e8200, ddr2 8gb 1066. На нем установлена Win10 все отлично разница с hdd глобальная, такое впичитение что купил новый ПК. Хотя материнская плата только sata 2. Скорость в тестах показывает 230 Mbit Скорость, цена Ничего пользуюсь Crucial CT480BX500SSD1 более года |
Показано 3 из 12 отзывов
eще 9 отзывов
Видеообзоры
Модификации Crucial BX500 CT500BX500SSD1
Цены на Crucial BX500 CT500BX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial BX500 CT240BX500SSD1 240 ГБ | от 1 018 грн. | 40 предложений | ||
Crucial BX500 CT500BX500SSD1 500 ГБ | от 1 349 грн. | 37 предложений | ||
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 ТБ | от 2 689 грн. | 63 предложения | ||
Crucial BX500 CT2000BX500SSD1 2 ТБ | от 5 079 грн. | 40 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →