Монитор Dell E2723HN 27 " черный (210-BDRK)
Фото 6 |
Закрыть
Шапка
Dell E2723HN 27 " черный
2022 годSeries E
Диагональ:27 "
Разрешение:1920x1080 (16:9)
Матрица:IPS, отклик 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастность:1 000:1
Яркость:300 кд/м²
Функции:Flicker-Free
Разъемы:VGA, HDMI, DisplayPort
Чем дешевый монитор отличается от дорогогоВыявляем, что больше всего влияет на цену монитора и главные отличительные черты бюджетных и дорогостоящих моделей
Что лучше для игр ― телевизор или монитор?Почему многие геймеры покупают телевизоры для ПК, а другие — подключают игровые консоли к мониторам
Все характеристики
Купить Dell E2723HN 27 " черный
Все цены 7 →РК монітор Dell E2723HN (210-BDRK) 210-BDRKІдеальний монітор для дому та офісу Dell E2723HN
Ви годинами працюєте над електронними таблицями? Або хочете розслабитися... ещеза переглядом фільму? Універсальний монітор Dell E2723HN ідеально підходить як для дому, так і для офісу. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує чітке зображення та достатньо робочого простору для комфортної роботи. Сучасний дизайн монітора також зробить його ідеальним доповненням до будь-якого комп'ютерного робочого місця.
Роздільна здатність Full HD
Незалежно від того, яку роботу ви запланували, на екрані з роздільною здатністю Full HD все виглядає краще. Висока якість деталізації - справжнє свято для очей, незалежно від того, граєте ви в ігри, дивитеся фільм, редагуєте фотографії або працюєте з текстовими документами. Тож насолоджуйтеся чудовими історіями з роздільною здатністю, яка дозволяє розгледіти найдрібніші деталі.
Яскраві кольори та кути огляду IPS
Поділіться своїм екраном з більшою аудиторією завдяки широким кутам огляду, які пропонує IPS-матриця. Незалежно від того, чи дивитеся ви на нього збоку або перед собою, кольорове зображення IPS чудово передає глибину кольорів. Більше того, його природні кольори та динаміка зображення - справжнє задоволення для любителів кіно та геймерів, які шукають якісних розваг.
Повний комфорт
Dell E2723HN оснащений екраном без мерехтіння та програмним забезпеченням ComfortView для зменшення шкідливого випромінювання синього світла. Монітор розроблений для оптимального комфорту для очей навіть при тривалому перегляді.
Порти HDMI та VGA дозволяють підключати сучасні та застарілі системи. Компактна підставка займає менше місця, а покращена прокладка кабелів Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 5 687 грн. |
Монітор 27" DELL E2723HN (210-BDRK) 210-BDRKХарактеристики Дисплей Діагональ дисплея 27" Тип матриці IPS... ещеТехнології WLED-підсвіч Voxel.com.uaНовый магазин (Киев) Пожаловаться | 5 680 грн. |
Монітор Dell E2723HN (210BDRK) | 7 380 грн. Под заказ См. условия |
Dell Монітор LCD 27" DELL E2723HN 210-BDRKШирокий кут огляду Дивіться у чудовій чіткості FHD. Технологія IPS забезпечує стабільну якість кольору та зображення при широ... ещекому куті огляду 178 ° / 178 °. Легко для очей Екран цього монітора не мерехтить завдяки програмній функції ComfortView, що знижує шкідливе випромінювання синього світла. Він розроблений для максимального комфорту очей навіть за тривалого перегляду. Зручне Onekit.com.uaМенее года (Киев) Гарантия: 36 мес. от производителя Пожаловаться | 7 140 грн. |
Dell E2723HN (210BDRK) | 7 560 грн. Под заказ См. условия |
ЖК монитор Dell E2723HN (210-BDRK) 210-BDRKИдеальный монитор для дома и офиса Dell E2723HN идеальный монитор для дома и офисаВы часами работаете над электронными таблиц... ещеами? Или хотите расслабиться за просмотром фильма? Универсальный монитор Dell E2723HN идеально подходит как для дома, так и для офиса. Экран с высоким разрешением обеспечивает четкое изображение и достаточно рабочего пространства для комфортной работы. Современный дизайн монитора также сделает его идеальным дополнением к любому компьютерному рабочему месту.Разрешени Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 5 683 грн. |
РК монітор Dell E2723HN (210-BDRK)Ідеальний монітор для дому та офісу Dell E2723HN
Ви годинами працюєте над електронними таблицями? Або хочете розслабитися... ещеза переглядом фільму? Універсальний монітор Dell E2723HN ідеально підходить як для дому, так і для офісу. Екран з високою роздільною здатністю забезпечує чітке зображення та достатньо робочого простору для комфортної роботи. Сучасний дизайн монітора також зробить Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 5 677 грн. |
Серия Dell Series E (бюджетные)Сравнить в таблице →
от 6 665 грн.
27.01 ", 1920x1080 (16:9), *VA, отклик 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики
от 9 680 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики
АксессуарыВсе аксессуары для Dell E2723HN →
ПохожиеСравнить в таблице →
от 6 478 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динамики, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
от 5 099 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики
от 5 816 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 0.4 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динамики, AMD FreeSync
от 6 519 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динамики, VESA Adaptive-Sync
от 5 489 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
от 6 560 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динамики
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, AMD FreeSync, HDR
от 5 599 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
от 5 999 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, отклик 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync