Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Domino

Змішувач Domino Sharm DBF-229-35F

Фото - Змішувач Domino Sharm DBF-229-35F
Domino Sharm DBF-229-35F
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
для умивальника
Тип змішувачадвохвентильний
Дизайн вентилівхрестоподібні
Вилив
Поворотний
Довгий
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Душ / ванна
Ручний душ (душова лійка)+
Дивертор+
Кріплення ручного душу на корпусі
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
Інше
Матеріал корпусасилумін
Покриття корпусухром
білий
Країна походження брендуКитай
Гарантія виробника1 рік
Дата додавання на E-Katalogсічень 2019
В комплекті душовий гарнітур
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.

Купити Domino Sharm DBF-229-35F

Усі ціни 16 →

Domino Domino DBF-229-35F-Sharm

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 542 грн.

Змішувач для ванної двозахватний із довгим носиком DOMINO DBF-229-35F-SHARM хром силумін 000013378 gz-000013378

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 349 грн.

Domino Змішувач для ванни DOMINO DBF-229-35F-SHARM

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Змішувач для ванни DOMINO DBF-229-35F-SHARM 8694900304190292

Змішувач для ванни DOMINO DBF-229-35F-SHARM ТМ «Domino» - це виробництво якісних змішувачів для ванної та кухні. Відмінною ри... щесою виробів ТМ «Domino» є якість матеріалів і майстерність дизайнерів, які передають через свої вироби атмосферу надійності і одночасно вишуканості. Компанія завжди йде в ногу з часом, в результаті змішувачі Domino відповідають сучасним технологіям і якості матеріалів.
Prostir-tepla.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись

Смеситель для ванны Domino DBF-229-35F-Sharm 000013378

ТМ «Domino» - это производство качественных смесителей для ванной и кухни.Отличительной чертой изделий ТМ «Domino» является к... щеачество материалов и мастерство дизайнеров, которые передают через свои изделия атмосферу надежности и одновременно изысканности.Компания всегда идет в ногу со временем, в результате смесители Domino соответствуют современным технологиям и качества
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 434 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Domino Sharm DBF-229-35F

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна