Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Domotec

Міксер Domotec R.6637W білий

Фото - Міксер Domotec R.6637W білий
Domotec R.6637W
2024 рік
Колір
Тип пристрою
стаціонарний міксер
Основна чаша
2 л
Потужність
250 Вт
Кількість швидкостей
7
Ємності
основна чаша
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
метал
Знімний міксер
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.

Купити Domotec R.6637W білий

Усі ціни 22 →

Ручний міксер із металевою чашею 7 режимів 2 л Domotec R-6637W

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
831 грн.

Ручний міксер Domotec R 6637W/9331 з чашею 7 режимів 2л 250 Вт біло чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
767 грн.

Міксер стаціонарний із металевою чашею Domotec R6637W Кухонний електричний на 250 Вт 7 швидкостей

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
707 грн.

Миксер стаціонарний Domotec R6637W 250 Вт 7 швидкостей, металевий

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
929 грн.

Міксер стаціонарний Domotec R6637W, 250 Вт, із чашею та насадками, ідеальний помічник на вашій кухні, Чорний/Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wish More З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 454 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Domotec R.6637W білий

Модификації Domotec R.6637W

Ціни на Domotec R.6637W
Domotec R.6637W білийвід 614 грн.24 пропозиції
Domotec R.6637O оранжевийвід 626 грн.18 пропозицій