Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Domotec

Міксер Domotec R.6690 нержавіюча сталь

Фото - Міксер Domotec R.6690 нержавіюча сталь
Фото 7
Domotec R.6690
2024 рік
Колір
Тип пристрою
ручний міксер
Потужність
600 Вт
Кількість швидкостей
5
Насадки
подвійний вінчик
гаки для замішування
Джерело живлення
мережа
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.

Купити Domotec R.6690 нержавіюча сталь

Усі ціни 19 →

Міксер Domotec R.6690 — потужний ручний 600 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  iCler З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
475 грн.

Міксер ручний Domotec R 6690 ART-9336 чорно сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
517 грн.

Міксер DOMOTEC R-6690 600W

Маркетплейс: Rozetka.ua  HouseTPshop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
510 грн.

Міксер ручний DOMOTEC R6690 універсальний 5 швидкостей 600 W, Міксер блендер ручний

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
443 грн.

Міксер кухонний DOMOTEC R6690 200Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kitsman З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
724 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Domotec R.6690 нержавіюча сталь